aSc Timetables Ders Planlama(Ders Dağıtım) Programımız
artık Mobil Uygulaması ve Edupage Sistemi ile
okullarımıza bir ders planlama programından
çok daha fazlasını sunuyor...
Referanslarımız

Hakkımızda

about

aSc Timetables?

aSc Timertables, 25 yılı aşkın bir süredir geliştirilmekte olan 30 dan fazla dilde (arapça, çince vb) kullanılabilen bir ders planlama yada ders dağıtım programıdır. Üniversite veya okul türü fark etmeksizin tüm eğitim kurumlarının isteklerini karşılayabilecek, haftalık ve aylık ders planı hazırlayabilen bir tek timetables programıdır.

Dünya'da 100.000 den fazla okulun aSc Timetables'ı tercih etmesi, aSc Timetables'ın ders planlama yada ders dağıtım programları alanında rakipsiz olduğunun objektif bir göstergesidir.

Ücretsiz Mobil Uygulama & EDUPAGE

aSc Timetables akıllı telefonların hayatımıza girdiği ilk yıllarda öğretmen ve öğrencilerin ders programlarını cep telefonlarından takip edebilmeleri için Edupage adında ücretsiz bir mobil ve web uygulaması geliştirmiştir.

Zaman içinde kullanıcılardan gelen istekler ile sınıf defteri, sınıf yoklaması, mesajlaşma, ödev ve not takibi, ödeme takibi, geçici öğretmen atama, etüt planlaması ve en önemlisi e-öğrenim özelliği ile ile Edupage artık avrupanın 1 numaralı okul eğitim yönetimi sisteme halini almıştır.

Edupage hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

aSc Türkiye ve Türkiye Özel Versiyonu?

k12 Bilişim Hizmetleri, 2012 yılında aSc Timetables ile iletişime geçerek ülkemize özel bir versiyon hazırlanması sağlamıştır. Bu versiyon 2015 yılında beri ülkemiz kulllanıcıların kullanımına sunulmuştur.

aSc Timetables'ın Türkiye dışında hiç bir ülkeye özel versiyonu bulunmamaktadır. Buda aSc Timetables firmasınının ülkemiz kullanıcılarına verdiği değeri göstermektedir. Ülkemiz özel versiyonda aSc Timetables'ın Profesyonel versiyonunda aktif olan özellikler bulunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında

Veri sorumlusu sıfatıyla hareket eden Atatürk Mh Samanyolu Sok No:4/4 İzmir / Tire adresinde mukim k12 Bilişim San Tic Ltd Şti (Şirketimiz) tarafından hazırlanan işbu Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni (“Aydınlatma Metni”) Şirket faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini teminen işlenmekte olan kişisel verileriniz hakkında sizleri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) 10. Maddesi, 11. Maddesi çerçevesinde hangi amaçla kişisel verilerinizin işleneceği, işlenen kişisel verilerinizin kimlere ve hangi amaçla aktarılabileceği, kişisel verilerinizin toplanmasının yöntemi ve hukuki sebebi ve Kanun kapsamındaki haklarınıza dair sizleri bilgilendirmek ve aydınlatmak amacı ile hazırlanmıştır.

Daha detaylı bilgi ve “Şirketimiz Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası” nı İncelemek için tıklayınız.

KVKK Başvuru Formu Bilgilendirme İçin Tıklayınız...

Mobil Uygulama & Edupage Sistemi

mobilemap

Kimler kullanabilir.

aSc Timetables Ders Planlama yada ders dağıtım programımızı satın alan müşterilerimizin tüm öğrencileri, öğretmenleri ve velileri herhangi bir ek ücret ödemeden aSc Edupage Mobil uygulamasının Basic versiyonunu kullanabilirler. Google ve iOS uygulama marketlerinde Edupage adı ile mobil uygulamayı bulabilirsiniz.

Ders Programı Görüntülemek

Ders programınızı mobil uygulama ile tüm öğretmen ve öğrencileriniz her an her yerden görebilir, zil saatlerini takip edebilirler. Yeni bir ders programı yayınladığınız anda tüm kullanıcılarınıza ücretsiz bildirim gönderilerek yeni programdan haberdar olmaları sağlanır.

Mesajlaşma

Öğrenci ve velileriniz ders öğretmenleri ile ücretsiz mesajlar gönderebilir. Okul yönetimleri tüm okula öğretmenlere yada seçilen bir sınıf veya öğrenci grubuna ücretsiz mesajlar gönderebilir. Mesajın iletilmesi için kullanıcılarınızın telefonlarında internet bağlantısı olması yeterlidir.

Sınıf Yoklaması

Öğretmenleriniz derslerinin yoklamasını mobil uygulama ile çok kolay bir şekilde kaydedebilir. Velilere anında bildirim gönderilerek öğrencinin ders katılmadığı haber verilir. SMS hizmeti satın alarak ilk dersin sonunda veya son dersten sonra günün her anında velilerinize SMS ile bilgi verebilirsiniz. Öğretmenlerden gün sonunda yoklamalarını onaylayarak kilitlemelerini isteyebilirsiniz. Resmi süreci tamamlamak için Milli Eğitim Bakanlığının Yoklama Fişi formatında her sınıfın veya öğretmenin yoklama fişini öğrenci numaraları yazılmış bir şekilde Edupage den alabilirsiniz. Geriye sadece öğretmenlerin fişlere imza atması kalıyor.

e-Öğrenim

Öğretmenleriniz dijital testler oluşturabilir bu öğrenciler tablet veya cep telefonlarındaki mobil uygulamalarından bu testleri çözebilir. Öğrenciler anında teslerinin sonuçlarını öğrenebilir. Test kitapların ücret ödemenize artık gerek bulunmuyor. Üstelik kağıt israfını önleyerek doğayı korumuş oluyorsunuz.

Ödev Takibi

Öğretmenleriniz öğrencilerinize ödev tanımlayabilir ödev teslim gününde öğrencilerin ödevlerini yapıp yapmadığını kontrol edebilir. Üstelik tüm bu işlemler velilerinize bildirim olarak gönderilebilir.

Anketler

Okul yönetimi olarak öğrencileriniz ile sosyal bir iletişim kurmak için anketler oluşturabilirsiniz. Öğrencileriniz çeşitli konular hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz. Örneğin yıl sonuna hangi etkinliğin yapılmasını öğrencilerinize sorabilirsiniz.

Sınıf Defteri

Öğretmenleriniz klasik sınıf defteri yerine mobil uygulamadaki elektronik sınıf defterini kullanabilir. Velileriniz ve siz okul yönetimleri derste hangi konunun işlendiğini takip edebilirsiniz.

Yemekhane

Eğer bir okul yemekhaneniz var ise öğrenci ve velilerinizin günlük yemek listelerinizi mobil uygulama ile takip edebilirler. Yemek listesinden önceden haberdar olan veliler çocukları için alternatifler üretebilirler.

Etüt Planlama

Öğrencilerin ders sonrası etütlerini Edupage de bulunan Öğretmen Bireysel Ders Programı bölümüne tanımlayarak öğrenci ve öğretmenlerin hangi gün ve saatte etütleri olduğunu planlayabilirsiniz.

Ödeme Takibi

Edupage bulunan ödeme sistemi ile velilerinizi okul ödemelerini takip edebilirsiniz. Velilerinizde mobil uygulama ile ödemelerini takip edebilmektedir. Ödeme sisteminde Toplu Seneti, Ödeme Planı ve Öğrenci Sözleşmesi hazırlanabilmektedir.

Geçici Öğretmen Atama

İzinli veya raporlu olan öğretmenlerinizin derslerini çok kolay bir şekilde boş saati olan diğer öğretmenlere geçici olarak aktarabilirsiniz. Görev verilen öğretmenlere hangi sınıfların hangi derslerine girecekleri telefonlarına bildirim gönderilerek haber verilir. Üstelik ay sonunda öğretmenlerin eksik ve fazla derslerinin raporunu alabilir muhasebecinizi işini kolaylaştırabilirsiniz.

Etkinlik Takvimi

Edupage size kurumsal bir takvim sağlar. Bu takvim üzerine öğretmenler veya yönetim notlar ekleyerek öğrenci ve velilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Web Sitesi

Özel okul, fakülte veya eğitim kurumları Edupage sisteminin web sayfası özelliği ile kurumsal web sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Birbirinden farklı hazır tasarımlar ile özgün bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Haberler, Duyurular, Etkinlikler, Anketler, İletişim bilgileri gibi bir web sitesinde olması gerekenden daha fazlası Edupage ile okullarımıza sağlanmaktadır.

Duyuru Panosu

Kurum içindeki Tv lerde yayınlanması istediğiniz durularınız için duyuru panosu özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Veli Öğretmen Görüşmesi Takibi

Özel okullar veya eğitim kurumları yıl içinde düzenli olarak yaptıkları veli ve öğretmen görüşmesi planlamaları için Edupage in veli öğretmen görüşmesi özelliğini kullanabilirler. Görüşmeler için notlar alabilirler.

Faaliyet Planlama

Gezi, toplantı konferans vb faaliyetlerinize katılacak öğrencilerin takibini yapabilirsiniz. Oluşturulan faaliyet öğrenciler başvurabilir. Faaliyet için veli onayı belirleyebilirsiniz. Faaliyet için öğretmenler tanımlayabilir, öğrencilerin öğretmen tercihi yapmasını sağlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

250 den Fazla Eğitim Videosu

aSc Timetables Ders Planlama yada ders dağıtım programını kullanıcılarımızın çok kolay bir şekilde öğrenebilmeleri için 250 den fazla eğitim videosu hazırladık. Adım adım planlama videolarımız ile bir ders planlamasının nsıl hazırlanacağını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Eğitim videolarımızın kullanıcılarımız için başka bir avantajı ise bayi desteği ihtiyacını ortadan kaldırmasıdır. Her hangi bir bayi yapılanması ortada olmadığı için müşterilerimizin aSc Timetables Ders Planlama programına çok daha ekonomik olarak sahip olmasını sağlamaktadır.

Eğitim vidolarımızda planlama önceki kontrol, hatalı planlama çözümleri ve planlama sonrası kontrol süreçleri hakkında detaylı videolarımız bulunmaktadır. Örneğin ders programınızın bir türlü oluşmuyor ise hatalı planlama çözümleri videolarını izleyerek sorununuzu her hangi birine ihtiyaç duymadan çözebilirsiniz.

Çok detaylı olarak hazırlanmış eğitim videolarımız ile aSc Timetables Ders Planlama yada ders dağıtım programımızın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Eğitim videoları için tıklayınız

50 den Fazla Planlama İlişkisi

Bir ders programını kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamak için aSc Timetables'daki Planlama ilişkilerini kullanmalısınız. aSc Timetables dışındaki diğer programlarda öğretmenlerin isteklerini veya eğitim öğretim ile ilgili ayarlamalarınızı sınıf, öğretmen, ders veya dersliğin zamanlarını kapatarak yaparsınız.

Fakat zaman tablolarında yapılan gelişi güzel kapatmalar bir zaman sonra çakışmalara neden olacak ve ders programının hazırlanması engelleyecektir. Hatanın nerede olduğunu bulmak zaman alacak ve istediğiniz gibi bir ders programı hazırlamanıza engel olacaktır.

İşte aSc Timetables'daki Planlama İlişkileri sizin istediğini ders programını kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamanızı yardımcı olacaktır. Örneğin seçtiğiniz öğretmenlerin hafta 5.8. saatlar arası bir gün boşunun olmasını istiyorsanız unun için aSc Timetables'daki Ders Günü Sayısı ilişkisini kullanabilirsiniz.

50 den fazla planlama ilişkisi ile hedeflediğiniz ders programını elde etmeniz aSc Timetables Ders Planlama yada ders dağıtım programı ile mümkündür.
Daha fazla bilgi için tıklayınız

Mobil Uygulama

aSc Timetales müşterilerine Edupage Mobil uygulamanın Basic versiyonu ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede tüm müşterilerimizin öğretmen, öğrenci ve velileri mobil uygulamayı telefonların kurar ders programlarını takip edebilmektedir.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Edupage Web Uygulaması

Edupage, aSc Timetables ürünün hazırlayan firmanın okullar için geliştirdiği bir diğer yazılımdır. Edupage de bulunan bir çok özellik ile bir okulun okul eğitim yönetimi için bir çok ihtiyacı karşılanmaktadır.

Edupagede bulunan mesajlaşma özelliği ile veli ve öğrenciler öğretmenlerine sorular sorabilir. Bir öğretmen tüm öğrencilerine ödev veya benzeri duyurularını gönderebilmektedir. Okul dışındada veli ve öğrencilerin öğretmenleri ile iletişimi güvensiz sosyal medya grupları yerine Edupage ortamında sağlanabilmektedir. Okul yönetimlerinde tüm veli, öğrenci ve öğretmenlerine mesajlar gönderebilmektedir. Tamamen ücretsiz olan bir hizmet ile okulların SMS giderleri ciddi orada düşmektedir.

Okul yönetimleri Edupage de bulunan geçici öğretmen değişikliği modülü ile izinlli olan öğretmenlerin yerine hangi örğetmenlerin ders gireceklerini yönetebilmketedir. Geçici yapılan değişiklikler öğretmenlerin telefonlarına bildirim olarak gönderilerek öğretmenlere bilgi verilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca ay sonunda hangi öğretmenin kaç saat eksik ve kaç saat fazla derse girdiğinin bir rapor alınabilmetedir. Bu rapro ile muhasebe servislerini işleri bazı iş yükleri üzerlerinden alınmaktadır.

Edupage bulunan ödeme sistemi ile velilerinizi okul ödemelerini takip edebilirsiniz. Velilerinizde mobil uygulama ile ödemelerini takip edebilmektedir. Ödeme sisteminde Toplu Senet, Ödeme Planı ve Öğrenci Sözleşmesi hazırlanabilmektedir.

Edupage in etkin veli bilgilendirme özelliği ile öğrenci için okul yönetimi veya öğretmen tarafından girilen bir veir anında velinin mobil uygulamasına bildirim olarak gönderilmektedir. Örneğin bir öğretmen sınıfa ödev tanımladığında tüm sınıftaki öğrencilerin velilerini çocuklarını ödevleri olduğu bldirilmketedir. Öğretmen sınıf yoklaması aldığı sırada eğer bir öğrenci yok olarak kaydedilmiş ise o anda veliye devamsızlık bildirimi gönderilmektedir.

Öğrencilerin ders sonrası etütlerini Edupage de bulunan Öğretmen Bireysel Ders Programı bölümüne tanımlayarak öğrenci ve öğretmenlerin hangi gün ve saaatte etütleri olduğunu planlayabilirsiniz.

Edupage de bulunan anket uygulaması ile öğrenci, veli ve öğretmenlerinize için anketler hazırlalayabilirsiniz. Bu anketler ile öğretmen, öğrennci ve velilerinizi görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Daha bir çok özelliğimiz için Edupage bölümünü incelemenizi tavisye ederiz.
Edupage Hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Kontrollü 2'lik Kart Bölme Özelliği

Bu özelliğimiz ile 2 saatlik kart içeren derslerinizden tercih ettiklerinizin planlama sürecinde gerek duyulursa bölünebilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede ders programınızın başarılı bir şekilde oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Planlama sonrası kontrol butonuna basarak hangi sınıfların derslerinin bölünüdüğünü görebilirsiniz. İsterseniz bir sınıfın veya öğretmenin ilgili dersinin bölünmesini tercih dışı bırakabilirsiniz.

Bu özellikle günlük 5, 7 veya 9 saat ders olan sınıflara sahip eğitim kurumlarında başarılı bir planlama için çok önemli. Ayrıca dersleri 2 saatlik kart içeren öğretmenlerin günlük ders saati 5,7 veya 9 gibi tek saatlerden oluşuyor ve bu öğretmenlerin zaman tablolarında yapılan kapatmalar var ise bunlar ciddi çakışmalara neden olmaktadır. Bu durumda planlama başarılı olmamaktadır. Bunun çözümü kontrollü bölme özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Bazı diğer ders planlama yada ders dağıtım yazılımlarında bu özellik var olsa da kullanımı programın inisiyatifine bırakılmıştır. Program tercih ettiği kartı bölmekte ve dersi bir sınıfa aynı gün 1. saat ve son saate yerleştirmektedir. Üstelik bu programlar program size hangi kartları böldüğünü göstermemektedir. Buda kullanıcıların çıktı aldıktan sonra sürpriz ile karşılaşmalarına neden olmaktadır. aSc Timetables Ders Planlama programında böyle sürprizler ile karşılaşmazsınız.

Seçmeli Ders Planlama

aSc Timetable ile öğrenci merkezli ders/kurs planlaması yapabilirsiniz. Özellikle devlet okullarında öğrencilerin seçmiş oldukları seçmeli derslerin planlamasın yapabilirsiniz. Excel dosyası olarak hazıladığınız seçmeli ders verilerinizi yani öğrencilerin seçmeli ders bilgilerini veri dosyasınıza kolayca aktarabilirsiniz.

Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planlama

Devlet okullarında öğrencilerin ders ve öğretmen seçimi yaptığı kursların planlamasını çok kolay bir şekilde aSc Timetables ile yapabilirsiniz. EBA sisteminde alacağınız excel dosyasıyla öğrencilerin ders ve öğrenci seçimlerini aSc Timetables's kolayca yükleyebilirsiniz.

Eğitim videoları bölümünde Destekleme Yetişrme Kursu Planalaması ile ilgili videomuzu izleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
Eğitim videoları için tıklayınız

Çok Haftalı veya Çok Dönemli Planlama Yapabilme

aSc Timetables Ders Programı ile sadece klasik tek haftalı program dışında çok haftalı veya çok dönemli ders programları yapabilirsiniz.

Örneğin 4 haftalık bir programa ihtiyacınız var 20 saat olarak planladığınız dersin her hafta min 2 saat max 5 saat olarak paylaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Her hafta için öğretmenlerin ve sınıfların zaman tablolarını ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Her hafta için ayrı çıktılar alabilirsiniz.

Eş Zamanlı Veri Girişi

Üniversitelerde akademik kadronun tüm fakültelerde ders girmesi ve dersliklerin tüm fakülteler tarafında efektif kullanılması ihtiyacı durumunda tüm üniversitenin ders programının tek bir dosya ile yapabilirsiniz.

Bunun için aSc Timetables'ın Online Versiyonuna veri giriş için fakülte veya bölüm personellerinize kullanıcı adı ve şifre tanımlayabilirsiniz. Daha sonrasın tüm kullanıcılar tek bir veri dosyasına verilerini girerle. Hatta Planlama İlişkileri tanımlayarak alt ve üst sınıf derslerinin aynı anda olmasını engelleyebilirler.

Tüm kullanıcılar veri girişinin yaptıktan sonra veri dosyası aSc Timetables ile açılarak planlama işlemi yapılabilir.

Teknik Destek Talep Formu

Müşterilerimiz bize ulaşabilmeleri için Teknik Desteke Talep formumuz bulunmaktadır. Bu form ile müşterilerimiz bize program hakkındaki tüm sorularını sorabilir.Uuzman kodromuzun çözüm önerileri ise müşterilerimizin cep telefonlarına SMS ile gönderilir. Eğer detaylı bir cevaplama gerektiriyorsa müşterilerimiz telefon ile aranarak bilgisayarlarına uzaktan bağlantı yapılarak destek verilmektedir.
Teknik Destek Formu için tıklayınız.

Planlama Sonrası Kontrol

aSc Timetables'da ders planı oluşturduktan sonra planlama sonrası kontrol özelliği ile planlama ilişkilerinde yapılan esnemeleri ve bölünme özeliği verilen kartların durumlarını görebilirsiniz. Planlama sonrası kontrol butonu sayesinde çıktı aldıktan sonra sürprizler ile karşılaşmazsınız.

XML Veritabanı

aSc Timetables ile oluşturulan bir ders programının veri tabanını XML dosyası olarak alabilirsiniz. XML dosya ile tüm sınıfların, öğrencilerin, öğretmenlerin ve dersliklerin ders programını diğer kullandığınız yazılıma kolayca yükleyebilirsiniz.

Kendi sisteminizde sınıf, ders, derslik, öğrenci ve öğretmen bilgilerinizi aSc XML Dosya formatında oluşturarak aSc veri dosyanıza kolayca aktarabilirsiniz. XML veri tabanı müşterilerimizin kullandığı yazılımlar ile veri alışveriş yapmak için kullanılan en pratik ve en güvenli çözümdür.

Bina Tanımlama

Birden fazla binası ve şubesi olan okullar için öğretmenlerin bu binalar arasında gezmesi ciddi bir sorundur. Çünkü iki bina arasında mesafe uzun ise öğretmenin ders arasında diğer binadaki dersine yetişemeyebilir.

aSc Timetables'da bina tanımlaması yaparak binalar arasına trafer süresi belirleyebilirsiniz. Bu sayede sistem bu öğretmenin ili farklı binadaki dersini ardışık olarak yerleştirmeyecektir. Sizin belirttiğiniz süre kadar boşluk verecektir.

Dilerseniz planlama ilişkileri tanımlayarak bir öğretmenin gün içinde tek bir binada yada şubede olmasını sağlayabilirsiniz.

Meslek Liselerine Özel Ayarlar

Meslek liselerini en büyük sorunlarından biri derslik yetersiliğidir. Bazen bir dersliği birden fazla sınıfın ortak kullanması gerekebilir. aSc Timetables'da seçtiğiniz derslikleri ortak derslik olarak belirleyebilirsiniz. Ortak dersliği kullanması gereken sınıfların kültür derslerinin dersliği olarak ortak dersliği seçebilirsiniz. Bu sayede ilgili sınıfların nezaman atölyeye gödeceklerine ne zaman ortak dersliği kullanacaklarına program karar verebilir.

İkinci bir çözüm olarak ise bir dersliği birden fazla sınıfa derslik olarak seçebilirsiniz. Sınıf hangi derslik müsait ise o dersliği program tarafından ilgili ders için yerleştirilebilir.

Meslek liselerinde derslik yetersizliğinin diğer bir çözümü olarak ise sınıfların okula geliş ve gidiş saatlerine programın kara vermesini sağlayabilirsiniz. Örneğin bir sınıfın okula 1-4 saatler arasında gelmesini ve son derste tüm sınıflar ile birlikte veya seçtiğiniz saatler arasında okuldan ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Meslek liselerinin diğer bir sorunu ise bir sınıfta iki dal olmasıdır. aSc Timetables ile sınıflara dal tanımlayabilir ve sınıfa ders tanımlarken bu dersin tüm sınıfın mı alacağını yoksa sadece bir dalın mı alacağını belirleyebilirsiniz. Aynı anda iki farklı daldaki öğrencilerin farklı derslerle ve farklı atölyelere gönderimini sağlayabilirsiniz. aSc Timetables'ın sınıflara dal tanımlama özelliği ile meslek liselerinin başarılı bir planlama oluşturması çok kolaydır.

Dersliklerin Ortak Kullanımı

Üniversitelerde bir dersliği birden fazla sınıfın ortak kullanması gerekebilir. aSc Timetables'da seçtiğiniz derslikleri ortak derslik olarak belirleyebilirsiniz. Ortak dersliği kullanması gereken sınıfların kültür derslerinin dersliği olarak ortak dersliği seçebilirsiniz. Bu sayede ilgili sınıfların nezaman atölyeye gödeceklerine ne zaman ortak dersliği kullanacaklarına program karar verebilir.

İkinci bir çözüm olarak ise bir dersliği birden fazla sınıfa derslik olarak seçebilirsiniz. Sınıf hangi derslik müsait ise o dersliği program tarafından ilgili ders için yerleştirilebilir.

Kopyala/Yapıştır İle Veri Alma

Ders planlama yada ders dağıtım öncesi sınıf, ders, derslik ve öğretmen bilgilerinizi el ile yazmak istemiyorsanız sizin için bir çözümümüz bulunmaktadır. Excel, word veya benzeri bir dosyada yazılı sınıf, öğretmen, ders ve derslik bilgilerinizi veri dosyanıza kopyala/yapıştır komutunu kullanarak alabilirsiniz.

Hatta bir excel dosyasında sınıf, öğretmen, ders, derslik ve toplam ders saati bilgileriniz 5 sütun olarak var tüm bilgilerinizi veri dosyasıza sınıfların ve öğretmenlerin ders atamaları yapılmış olarak yükleyebilirsiniz. Bu sayade tüm veri girişini tamamlayabilirsiniz.

KBS Ek Ders Puantaj Sistemi

Devlet okullarının Öğretmen Devam Takip ve KBS Puantaj Aktarım ihtiyacı k12 Bilişim Desteği ile www.k12kbs.com üzerinden karşılanmaktadır. Müşterilerimiz aSc Timetables'da hazırlamamış oldukları ders programlarına www.k12kbs.com daki hesaplarına yükleyerek online olarak öğretmen devam takiplerini yapabilirler.
Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Programı İndir

Güncel Versiyon : 2019.6.3 - 10 Eylül 2018

Ücretsiz Deneme İçin
Tıklayınız

aSc Timetables Ders Planlama yada ders dağıtım programının deneme versiyonu hiç bir kısıtlama olmadan ders programınızı hazırlayabilirsiniz. Deneme versiyonunda sadece yazdırma özelliği pasiftir.

Lisanslı Müşterimizseniz
Tıklayınız

Lisanslı müşterilerimiz iseniz sabit veya mobil telefon numaranızı yazarak, lisansınızın geçerli olduğu versiyonu kullanılabilir verisyonu indirebilirsiniz. Bu sayede veri kaybı yaşamazsınız.

PC Lisans Talebi İçin
Tıklayınız

Lisanslı müşterileriniz bilgisayarları için lisans kodlarını bu linke tıklayınca açılan formu doldurak 7 gün 24 saat alabilirler.


Kullanım Klavuzu İçin
Tıklayınız

Detaylı hazırlanmış kullanım klavuzu ile programımızı kolayca öğrenebilirsiniz. Ders planlaması nasıl yapılır adım adım takip ederek ders programınızı hazırlayabilirsiniz.

Eğitim Videoları İçin
Tıklayınız

200 den fazla eğitim videosunu ve adım adım bir ders programı nasıl yapıldığını bu likte tıklayınca açılan sayfadan izleyebilirsiniz. En zor planlamaların nasıl kolayca üstesinden geldiğimizi görebilirsiniz.

PDF Printer Programı
İçin Tıklayınız

Ders programlarınızı PDF e aktarmak için bilgisayarınıza PDF yazıcı kurmalısınız. Bu linkten ücretzi bir PDF yazıcı indirebilirsiniz.

Zil Programı
İçin Tıklayınız

aSc Timetables Ders Programı satın alan müşterilerimize hediye edilen Zil programını indirmek için tıklayınız.

Tanıtım Sunusu
İçin Tıklayınız

aSc Timetables Ders Planlama yada ders dağıtım programını yöneticilerinize tanıtmak için kullanacağınız sunumuzu indirmek için tıklayınız.

Müşterilerimizin Yorumları • SEZER ÖZCAN

  TRABZON - AKÇAABAT KAYMAKAMLIĞI / Akçaabat İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü
  Bu program sayesinde istediğiniz gibi programı kısa sürede yapabiliyorsunuz


 • Sevilay Çırak KURT

  ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ / Eğitim Fakültesi
  Programı bütüncül görme imkanı sayesinde olanakları sonuna kadar kullanmayı sağlayan bir program..


 • Erhan BAYSAL

  KARS - KAĞIZMAN KAYMAKAMLIĞI / Kağızman Yatılı Bölge Ortaokulu
  bizlere böyle hizmet sunduğunuz için teşekkür ederiz


 • Rıdvan ŞİMŞİR

  MANİSA - YUNUSEMRE KAYMAKAMLIĞI / Hafsa Sultan Ortaokulu
  aSc Turkiye tüm okulların program ihtiyacını başarıyla karşılayabilen Türkiye?nin tek programıdır.


 • Ahmet Edip ÇAPANOĞLU

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ / Mühendislik Fakültesi
  Bir çok ihtiyaca cevap verebilen başarılı bir program.


 • Taner UYAN

  ŞANLIURFA - EYYÜBİYE KAYMAKAMLIĞI / Halilurrahman Ortaokulu
  Gerçekten idareciliğe başladığımdan beri kullandığım en kullanışlı program. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


 • Adem BAY

  MALTEPE KAYMAKAMLIĞI / Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
  Piyasadaki tüm programları kullanma fırsatım oldu. Genelde veri girişi büyük bir sıkıntı iken ASC de bu gayet kolay. Ayrıca mobil uygulama da evrak işini gayet azaltıyor.


 • Abdullah TAT

  KONYA - KARATAY KAYMAKAMLIĞI / Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi
  En güzel ders dağıtım programı, deneyin kararı kendiniz verin


 • Ayhan YOLCU

  KONYA - SELÇUKLU KAYMAKAMLIĞI / Pema Koleji
  Ders dağıtım programı şuana kadarki kullandıklarımızın en iyisi.. Daha ötesi akıllı telefonlar için kullandığımız Edupage harika..


 • Cemil MUTLU

  İstanbul - Küçükçekmece / Dr. Hulusi Behçet Ortaokulu
  En karmaşık ders programlarını dahi bir çırpıda yerleştirebiliyor. Aynı anda seçmeli dersleri de dağıtması cabası...


 • Sedat SOYDAN

  İSTANBUL - AVCILAR KAYMAKAMLIĞI / Avcılar Özel Öğretim Kursu
  Oldukça yardımcı bir program. Kesinlikle tavsiye edilir.


 • Cengiz ÇİMEN

  MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI / EDREMİT ASML
  Program süper, daha önce farklı birçok programı kullanan biri olarak söylüyorum şuan en iyisi bu.


 • Sezer ÖZGÜR

  BURSA - OSMANGAZİ KAYMAKAMLIĞI / Özel Bursa Yeni Kültür İlkokulu/Ortaokulu
  Böyle detaylı bir programı bizlere sunduğunuz için teşekkürler...


 • Ilyas BİLGEN

  Ronaki Hawler Educational Institutions / Nilufer Girls College
  Tüm idari takip işlerinin en kolay takip edilebileceği bir program.


 • Akif ŞAHİN

  BURSA - NİLÜFER KAYMAKAMLIĞI / Beşevler Bireysel Eğitim Kurs Merkezi
  KESİNLİKLE EN İYİSİ..!


 • Gökhan SAĞIR

  İstanbul - Ümraniye / Fatih İmam Hatip Ortaokulu
  Demo modda ilgili yardım videolarını izleyip özellikle planlama ilişkilerini kullanarak bir müddet kullandım ve bence çok başarılı kullandıkça da eğitim videolarına konu olmayan özellikleri de buldum ve çok beğendim proramı kodlayan matematikçi olsa gerek süper bence


 • Muhammet AYGÜN

  SAKARYA - KARASU KAYMAKAMLIĞI / Karasu İmam Hatip Ortaokulu
  Program ihtiyacımızı fazlasıyla karşılıyor, her kullanımda yeni bir özelliğini keşfediyoruz.Teşekkürler ASC...


 • Ömer ÇELİKTEN

  BALIKESİR İVRİNDİ KAYMAKAMLIĞI / İvrindi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü
  k12 Bilişim programları sayesinde ders programı hazırlamak, ek ders puantajı hazırlamak artık çok kolay. Teşekkürler asc Türkiye.


 • Selda ELBİR

  AĞRI DOĞUBEYAZIT KAYMAKAMLIĞI / Hüsnü M. Özyeğin Ortaokulu
  Kullanımı çok rahat bir program. Farklı bilgisayarlarada verilen ücretsiz lisans ile birden çok bilgisayar ile kullanabiliyoruz. Kesinlikle çok memnunuz. Her yıl kullanmaya devam edeceğiz.


 • Mahir BAKKAL

  İSTANBUL - GÜNGÖREN KAYMAKAMLIĞI / Gençosman İmam Hatip Ortaokulu
  Gayet başarılı olan bu program işlerimizi yarı yarıya kolaylaştırıyor.


 • Selda ELBİR

  AĞRI - DOĞUBEYAZIT / Hüsnü M. Özyeğin Ortaokulu
  Eğitim öğretim yılı boyunca rahatlıkla kullandığımız bu programdan çok memnun kaldık. eğitim videoları ve teknik destek sayesinde her sorunumuzu kolayca çözdük. teşekkürler.


 • Süleyman ÇAKIR

  Samsun Çarşamba Kaymakamlığı / Birey Dershanesi
  Şu ana kadar gördüğüm en kapsamlı program. Emeklerinize çok teşekkürler


 • Mehmet Erkan KÖPRÜLÜ

  KOCAELİ - KARAMÜRSEL KAYMAKAMLIĞI / Karamürsel Akçakoca Anadolu İmam-Hatip Lisesi
  Ders programı karmaşık olan okullar için mükemmele yakın bir program.


 • Mesut UYAR

  ANKARA - ÇANKAYA KAYMAKAMLIĞI / Keşif Koleji
  Ders programlama ile ilgili her ayrıntıyı düşünmüş profesyonel bir program... Elinize sağlık


 • Sefa ÖZDEMİR

  MALATYA - YEŞİLYURT KAYMAKAMLIĞI / Hasan Akbudak İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  Çok kullanışlı bir program. Kısa zamanda çözüme ulaşabiliyorsunuz. Tanıtım videoları ile kısa zamanda programa alışıyorsunuz. Emeği geçenlere teşekkür ederim.


 • Recep Coşkun GÜREL

  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi / Yabancı Diller Yüksekokulu
  Harika bir program :)


 • Levent KOÇ

  NEVŞEHİR - ÜRGÜP / Kapadokya Üniversitesi Meslek Yüksekokulu
  Oldukça kullanışlı, detaylı, kapsamlı.. Teşekkürler...


 • Nejdet YILMAZ

  VAN - İPEKYOLU KAYMAKAMLIĞI / Fevzi Çakmak Ortaokulu
  Herşey ile mükemmel bir program ve geri bildirim var.


 • Özgür DEMİR

  BURSA - YILDIRIM KAYMAKAMLIĞI / Yıldırım Birey Özel Öğretim Kursu Ve Etüt Merkezi
  Uygun fiyatı ile en iyi programı kullanmanın ayrıcalığı, daha ne söylenebilir...


 • Yüksel KARADEMİR

  Ataşehir Kaymakamlığı / Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  Okulumuzda uzun süredir kullanıyoruz ve çok memnunuz...


 • Ceyhan TORUN

  Ünye Kaymakamlığı / Doğa Koleji
  Bilgilerinizi girin ve aSc TimeTables sadece bir kaç dakika içinde bir program oluştursun...


 • Selçuk TORPİL

  RİZE VALİLİĞİ / FATMA-NURİ ERKAN BİLİM VE SANAT MERKEZİ
  aSc k12 Bilişim Ders Planlama programı müthiş esnek, boş gün ve saat ayarlama, seçmeli ders gruplandırmaları müthiş. Alternatif programlarda yer almayan bu ve bunun gibi özelliklerine rağmen Rize de çok yaygınlaşmamış olması bir anlam veremiyorum. Yeni bir programı nasıl öğreneceğim diye korkmadan alın. Web sitesindeki eğitim videoları ile öğrenmesi çok kolay. Bilim ve Sanat Merkezi olarak biz size öğretiriz. Bize çok dua edersiniz inanın.


 • Ali SELMAN

  Kayseri - Kocasinan / Yavuz Selim Ortaokulu
  Mükemmel Bir Program. Tavsiye ederim.


 • Selçuk BAŞAK

  KAYSERİ - MELİKGAZI KAYMAKAMLIĞI / Özel Aliye Boydak İlkokulu Ve Ortaokulu
  aSc?yi yıllardır kullanıyorum. Beni hiç yolda bırakmadı.


 • Murat DOĞAN

  Bursa - Nilüfer / Akçalar Fahriye Sayarel İlkokulu ve Ortaokulu
  Programdan memnunuz. Tüm okullara öneririm.


 • Bünyamin YÜKSEL

  KAYSERİ KOCASİNAN KAYMAKAMLIĞI / AHMET PAŞA ORTAOKULU
  Gerçekten harika bir program okulumuzun ders dağıtımını, seçmeli ders dağıtımını sorunsuz halledebildik. Teşekkür ederiz.


 • Hasan MALKOÇ

  RİZE - ÇAYELİ KAYMAKAMLIĞI / Çayeli İmkb Fen Lisesi
  Gayet Kullanışlı bir program dağıtım çok iyi Nöbetçi öğretmen listesini verse harika olurdu bir de belki de var dır biz bulamıyoruz

Fiyat Listesi

Devlet Okulları
Sunulan Hizmetler
 • 1 Yıl Geçerli Lisans
 • Öğrenci Tercihli Seçmeli Ders
  EBA Kurs Planlama
 • Öğretmen Devam Takip
  KBS Puantaj Yükleme
 • Ücretli Öğretmen
  Bordro Hesaplama
 • Mobil Uygulama
  Ders Programı Görüntüleme
 • Akıllı Tahta Kontrol
  Pardus ve Windows
 • Online Ders Yoklama
  Otomatik Devamsızlık SMS
Özel Okullar
Sunulan Hizmetler
 • 1 Yıl Geçerli Lisans
 • Öğrenci Tercihli Kurs
  Etüd Dersleri Planlama
 • Edupage Eğitim Yönetimi
  Öğrenci Gelişim Takip Sistemi
 • Kurumsal İnteraktif
  İçerik Kütüphanesi
 • Uzaktan Eğitim Sistemi
  Online Testler
 • Online Ders Yoklama
  Veli Bilgilendirme
 • Akıllı Tahta Kontrol
  Pardus ve Windows
Üniversiteler
Sunulan Hizmetler
 • Tercihen 1 Yıl Geçerli Lisans
 • Tercihen Sınırsız
 • Uzaktan Eğitim Sistemi
  Online Testler
Sık Sorulan
Sorular
1) Hesap bilgilerimizi, ödemeniz gereken tutarı ve sipariş formunu görmek için seçtiğiniz paketin satın al butonuna tıklamalısınız.

2) Lisans bilgileriniz sipariş formunu doldurduktan sonra 1 saat içinde email ile gönderilecek ve SMS ile bilgi verilecektir.

3) Firmamız ürün fiyatlarını uygun tutmak için detaylı kullanım kılavuzu ve eğitim videoları hazırlamaktadır. Uzaktan canlı destek hizmeti ayrıca ücretlendirilir.

4) Mobil uygulamadaki Ders Programı Görüntüleme, Mesejlaşma, Anket, Galeri dışındaki diger özellikler standart veya pro versiyonda kullanilabilir.

Diğer sorularınız için bize 0850 212 15 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
bilgi@k12bilisim.net adresinede sorularınızı email ile gönderebilirsiniz.

Görseller

İletişim

Teknik Destek butonu ile bize teknik sorularınızı gönderebilirsiniz.
Eğitim Videoları butonu ile eğitim videolarıma ulaşabilirsiniz. Eğitim videolarında sorunuzun cevabına çok daha hızlı bulabilir hata yaptığınız ama farkında olmadığınız hatalarını fark edebilirsiniz.

Sorularınızı Bize Gönderin...


mobilemap


bilgi@k12bilisim.net